FEAO

Представник Верховної Ради України та ОФЕА вивчали досвід роботи німецького Бундестагу

Представник Верховної Ради України та ОФЕА вивчали досвід роботи німецького Бундестагу

Протягом 27 травня – 2 червня представники з 5 країн (Україна, Вірменія, Азербайджан, Грузія та Молдова) в рамках програми Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) щодо зміцнення Східного партнерства Європейського Союзу прийняли участь у навчальній програмі Бундестагу Німеччини. З України прийняли учать Світлана Мішура, заступник керівника – керівник управління Головного юридичного управління Апарату Верховної Ради України та Олег Іванов, старший економіст Офісу з фінансового та економічного аналізу у Верховній Раді України.

Під час візиту учасників познайомили із специфікою та особливостями роботи комітетів німецького парламенту, роботи в сесійний період, а також відділу з міжнародного обміну, відділу досліджень конституційного права та державного управління, управління міжнародних відносин, парламентського секретаріату, управління петицій та подань, секретаріату Комітету у справах ЄС, управління досліджень та інших підрозділів Бундестагу.

Крім того, під час програми були створені умови для комунікацій, обміну досвідом, налагодження робочих зв’язків між представниками парламенту інших країн, зокрема Вірменії, Азербайджану, Грузії та Молдови.