FEAO

Керівник ОФЕА виступив модератором міжнароднної конференції «Посилення наглядової функції парламенту у країнах Східного партнерства»

Керівник ОФЕА виступив модератором міжнароднної конференції «Посилення наглядової функції парламенту у країнах Східного партнерства»

14 листопада 2018 року у Києві відбулася міжнародна конференція «Посилення наглядової функції парламенту у країнах Східного партнерства» на якій було більше 110 учасників з восьми країн світу.

З вітальним словом виступили посол Німеччини Др. Ернс Райхель, керівник апарату ВРУ Петро Боднар та голова Рахункової Палати України Валерій Пацкан.

Конференція організована в межах проектів GIZ «Регіональний фонд реформування державного управління у країнах Східного партнерства» та «Належне фінансове урядування», конференція була присвячена обговоренню проблемних питань, обміну ідеями та підходами між країнами Східного партнерства для ефективності проведення парламентських реформ, у тому числі щодо контрольної функції парламенту з питань бюджету і реформування парламентських адміністрацій.

Під час заходу керівники апаратів парламентів з Вірменії, Грузії та України спільно з учасниками конференції розглянули питання основних викликів в реформуванні апарату Парламенту, наскільки важливою є функціонування парламентської дослідницької служби та механізми забезпечення ефективної співпраці між Рахунковою палатою та парламентами країн східного партнерства.