FEAO

Про нас

Офіс з фінансового та економічного аналізу у ВР України

Офіс з фінансового та економічного аналізу у Верховній Раді України (ВРУ) створено за підтримки Урядів Німеччини та Великої Британії через проект «Ефективне управління державними фінансами». Цей проект реалізується німецькою федераль­ною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Вестмінстерською фундацією за демократію (WFD). Підставою для cтворення Офісу став лист про наміри між Апаратом ВРУ, GIZ, Вестмінстерською фундацією за демо­кратію (WFD) та ГО «Ліга інтернів» від 19 листопада 2015 року.
Про нас

Наша місія

Підвищення ефективності і якості законодавства, яке розробляє і ухвалює Верховна Рада України, використання наявної в Україні фінансової та економічної інформації з метою ефективного нагляду за діяльністю Уряду та аналізу його політики.

   

Функція:

Надання аналітичних матеріалів в формі стандартних продуктів, консультацій, а також у відповідь на запити народних депутатів України чи комітетів Верховної Ради України.

Принципи роботи

відповідальність
високий
професійний
рівень
своєчасність
прозорість
командна
робота
висока
якість
продуктів
зворотній
зв’язок

Продукти офісу

 

Експертні висновки, консультації та оцінка впливу на економіку законодавства, яке розглядається Верховною Радою України

 

Аналітичні документи, довідки і звіти з питань фінансового аналізу законопроектів, що розглядаються ВРУ, а також бюджету, звітів Рахункової палати України та інших урядових звітів.

Філософія

Здійснення на високому професійному рівні об’єктивного, неупередженого та достовірного аналізу економічного та фінансового законодавства, що розробляється та ухвалюється Верховною Радою України. Надання парламентарям експертної підтримки у виконанні ними функцій законотворення та парламентського контролю. Постійний розвиток професійного рівня, забезпечення високої якості нашої аналітичної роботи та вдосконалення наших продуктів, враховуючи інтереси та побажання народних депутатів та комітетів Верховної Ради України.

Меморандум

Меморандум про взаєморозуміння між Апаратом Верховної Ради України та Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ (Проект міжнародної технічної допомоги «Розбудова адміністративних потужностей у сфері державних фінансів в Україні», номер проекту: 2013.2296.5) та Вестмінстерською Фундацією за демократію.